Máme otestováno - nová značka klimatizací AUX


Je načase oficiálně Vám představit novinku v naší nabídce. Přibližně rok jsme si tuto změnu v portfoliu nechávali pro sebe. Důvodem byl především fakt, že klimatizace AUX byly v česku nové a neprověřené. Pustili jsme se proto do testování. Abych byl upřímný, měli jsme také obavu z nasazení něčeho neznámého a Vašich reakcí. Hned v úvodu a s klidným svědomím můžu říct jediné. Klimatizace s modrým logem o třech písmenech jsou opravdu dobré. Tedy kvalitní, tiché, za dobrou cenu a dobře se montují. Užijte si naše dojmy, po přibližně padesáti nainstalovaných setech.

 

Výrobce klimatizací AUX

Kdo nás sleduje ví, že jednáme fér a narovinu. Jinak to ani neumíme. Proč o tom mluvím? AUX je čínská značka a na nic si nehraje. Věřím, že určitá fobie ze všeho čínského pominula a výrobky z východu se dnes již nemusí stydět.

Společnost AUX, celým názvem AUX Air Conditioner byla založena v roce 1986 a za tu dobu se stala světovou „trojkou“ v oboru klimatizací a chladící techniky. Mimo jiné ale působí i v dalších průmyslových odvětvích. Je škoda, že trvalo celých 34 let, než se jednotky této značky dostaly do České republiky. Obraty a počty vyrobených kusů klimatizací jsou obrovské. Stejně tak 30 000 zaměstnanců po celém světě naznačuje velikost společnosti AUX. Sídlo společnosti AUX Group najdeme ve městě Ning-po, což je přístavní město v oblasti Če-Ťiang. Lekce zeměpisu je tímto u konce.

 

Pro jaké zákazníky je vlastně AUX

Je to typický „low coast“, tedy raději používám označení cena a výkon nebo zkrátka chytrá volba. Ano, klimatizace AUX mají neuvěřitelný poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem. Subjektivně na nás navíc jednotky působí robustně a zdá se, že zvládají vyšší výkon, než na který jsou softwarově nastavené.

A pro jaké zákazníky je tedy AUX vhodný? Jednoduše řečeno pro ty, kteří hledají klimatizaci, která pracuje bezproblémově a nestojí desítky tisíc korun. Design pro ně není důležitý a nepotřebují technologické výstřelky. Nicméně nutno říct, že design rozhodně neurazí. Vnitřní jednotky jsou čisté a jednoduché, do interiéru padnou dobře. A výbava? Na danou kategorii nadprůměrná. WiFi modul, inteligentní odmrazování nebo tichý režim. To je pouze výčet některých zajímavých funkcí.

 

Kam zmizelo Gree

Nejsme zastánci velkého množství značek. Proč? Protože všechny klimatizace umí v podstatě to samé, pouze se jinak jmenují nebo se mírně liší design. Rozhodli jsme se proto přestat nabízet značku Gree, která je pro koncového zákazníka dražší, a přitom nenabídne nic navíc. Za uplynulý rok jsme pochopili, že to bylo rozhodnutí správné.

 

Zákaznící mají radost

Díky klimatizacím AUX se nám podařilo zpřístupnit tento sortiment ještě širšímu okruhu zájemců, pro které byl doposud mimo jejich rozpočet. Zákazníci tak mají pochopitelně radost a my máme novou motivaci do práce. Už teď se těšíme na další produkty AUX. Například tepelná čerpadla, která budou mít jistě potenciál rozpoutat revoluci ve světě tepelné techniky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace