TvojeChlazení.cz

klimatizace a stropní chlazení

 

Abyste věděli kdo jsme a s čím Vám můžeme pomoct, doporučujeme číst až do konce. Dřív, než se poznáme osobně, můžete zjistit co všechno umíme nebo kolik let praxe máme za sebou a především, kolik spokojených klientů nám důvěřovalo a mi je nezklamali.

Osobně máme nejradši věci s co možná nejlepším poměrem cena a kvalita. Stejně funguje i naše práce. Nenabízíme předražená řešení, která jsou k ničemu. Na druhou stranu nemáme rádi věci nekvalitní. Pokud se na tomto shodneme, je to první předpoklad úspěšné spolupráce.

Pojďme si říct, kdy a za jakých okolností vše začalo. V roce 2006 vznikla společnost, jejíž hlavní činností byla stavba rodinných domů. Řešení topení či chlazení bylo pochopitelně nedílnou součástí této firmy. Možná budete znát řadové rodinné domy na konci Nemilan, na ulici U Sokolovny a Návětrná. První etapa byla prodaná ještě před dokončením a tak bylo jasné, že nebude jedinou. Tehdejší projektant Ing. Petr Sklenář, se kterým mimochodem spolupracujeme dodnes, odvedl výbornou práci.

A proč Vám to říkáme? Protože jsme to byli právě my, kdo do těchto domků navrhoval topné systémy, případně klimatizace. Trend vytápění je dodnes stejný – snažíme se, aby náklady byly co nejnižší, zároveň jsme zatěžovali životní prostředí co nejméně a celý systém musím být jednoduchý a funkční.

Protože stanovených cílů firmy bylo po několika letech dosaženo a jednotliví členové tohoto týmu se vydali vlastními směry, ani my jsme nebyli výjimkou. Pod názvem Domy – Teplo – Design jsme zůstali na stejné adrese, tedy Krakovská 201/14, Olomouc. Zastáváme názor, že nikdo nemůže umět všechno. Proto se dnes specializujeme pouze na vytápění a chlazení domů, bytů nebo třeba kanceláří.

Jsme zároveň typickou firmou „otec a syn“, obklopeni skvělými lidmi z jednotlivých oborů. Po našem boku jsou odborníci v oblasti montáže tepelných čerpadel, klimatizací, stavění krbů, pokládky podlahového topení nebo vždy usměvavý kominík (správně revizní technik spalinových cest) Jaroslav Fiala, který je opravdovým profesionálem.  Našli jsme skvělé kolegy a kamarády, kteří svojí práci rozumí. V tom je naše síla. 

 

Líbí se Vám, kdo jsme? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat. Společně navrhneme řešení, které Vám bude plně vyhovovat. Všechny naše činnosti najdete v sekci "Produkty a služby".

 

Martin Klívar
klimatizace

František Klívar
topení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace