Značky klimatizací, kterým věříme


Nedávno jsme zveřejnili informaci, že jsme navázali spolupráci s novým dodavatelem klimatizací. Protože v tuto chvíli již nabízíme 4 značky mobilních a dělených klimatizací, je na čase sepsat krátký přehled. Původní myšlenka znamenala nabídku pouze jedné kvalitní značky, mysleli jsme si, že to bude stačit.

 

FUJITSU (FUJI ELECTRIC)

Jdeme stále cestou kvality, jen bylo potřeba nabídnout našim klientům více možností, co se designu týče a také cenově dostupnější řešení. Na pomyslný vrchol nabídky stavíme klimatizace značky Fujitsu (Fuji electric). Oceňujeme na nich především jednoduchý a vkusný design, nízkou hlučnost i spotřebu a dlouhou životnost, proto se hodí i tam, kde je nutné, aby jednotka byla v chodu delší dobu v kuse.

 

GREE

Druhým výrobcem je značka Gree. Jedná o opravdový gigant ve světě nejenom chlazení. Miliony prodaných kusů této značky mluví za vše a jsou tedy dokonale prověřené. Zde se nám líbí dobrá cenová politika, z čehož těží koncový zákazník, pěkný design a i přes nižší cenu dobrá kvalita, navíc se všemi podstatnými vlastnostmi moderní klimatizace do bytu, domu nebo kanceláře.

 

DAIKIN A MAXA

Značka Daikin je v České republice v tomto odvětví jednou z nejznámějších. Ani s touto klimatizací neuděláte chybu. Pro její kvalitu je také častou volbou v komerčních nebo průmyslových prostorách. Klimatizace Daikin a Fuji electric navíc získaly prestižní cenu za design a my se tomu vůbec nedivíme. Poslední značkou, sídlící v Itálii je Maxa. Naprosto čistý a líbivý design, což není u Italů asi velkým překvapením.

 

SAMSUNG

To nejlepší na závěr. Značku Samsung netřeba představovat. Kromě mobilů a televizí vyrábí ale i kvalitní a inovativní klimatizace jak do rezidenčních prostor tak i komerčních. Design jednotek je jednoduchý a čistý, přesně tak, jak si žádá moderní doba. Pojďme si říct, že společnost Samsung byla založena v roce 1938 a dnes je jednou z největších firem na světě. Mimochodem Samsung znamená v Korejštině "tři hvězdy", tedy značí jakousi prémiovost. Ale zpátky ke klimatizacím. V tomto odvětví zmíním několik technologických unikátů. Tím prvním je technologie výdechu vzduchu Wind Free, kdy ochlazený vzduch opouští vnitřní jednotku rychlostí bezvětří. Odpadá tak onemocnění z chladného produdu vzduchu. Za zmínku stojí také trojuhelníková konstrukce nástěnných jednotek, díky které dokáže snadněji nasávat vzduch z místnosti. Samsung zkrátka mile překvapil.

Co tyto 4 výrobce spojuje? V prvé řadě je to kvalita. To je důležité pro Vás, ale i pro nás, nemohli bychom a ani nechtěli nabízet výrobky s nevalnou kvalitou. Dále jsou to moderní typy chladiva, které jsou úspornější a šetrnější k životnímu prostředí, to je dobré, co říkáte? Taky jste už možná slyšeli o možnosti ovládat Vaši klimatizaci pomocí mobilního telefonu, i na dálku. Myšlenka vychlazeného nebo naopak vytopeného bytu ještě před Vaším příjezdem je zkrátka lákavá a tato „vymoženost“ si Vás snadno získá.

Mezi našimi zákazníky bylo již i několik alergiků, kteří byly k instalaci klimatizace v podstatě donuceni. Jsme nesmírně rádi, že i takovéto požadavky jsme schopni splnit a to díky moderním filtrům, ionizaci vzduchu a podobně. Rozmezí výkonu jednotlivých jednotek je více než dostatečný a díky tomu zvolíme ten správný výkon chlazení do konkrétních prostor.

Abychom byly zcela upřímní, pojďme si říct, že dnes není ničím výjimečným výroba elektroniky v Číně. Ano, i klimatizace se zde většinou vyrábí. Jak ale s oblibou říkáme, není Čína jako Čína. Vše se odvíjí především od toho, dle jakých standardů jsou spotřebiče kompletovány.  Dovolím si mírně odbočit a zmíním polského výrobce kamen, krbových vložek a biokrbů – Kratki. Polsko v našich končinách nemá nejlepší reputaci, a přesto se mohou tyto výrobky chlubit téměř nulovou mírou reklamací.

A je to, už znáte všechny značky klimatizací, které Vám můžeme nabídnout. V oboru chlazení najdete i levnější řešení, ovšem zpravidla za cenu horší kvality, vyšší spotřeby a hlučnosti a v neposlední řadě s méně propracovaných designem. S naší „čtveřicí“ jsme spokojeni, protože ji nic z toho netrápí. A relativně vyšší cena? I s tím si poradíme, stačí jen napsat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace